Vulcan stator/regulator

Pravidlá fóra
Užívateľov profilový obrázok
dilong
Záujemca
Dátum registrácie: 17. Januára 2020, 13:36
Mesto:: Kosice
Stroj:: Kawasaki Vulcan 2000 A1 (rok 2004)

Vulcan stator/regulator

Príspevokod užívateľa dilong » 20. Apríla 2021, 22:21

Ahojte,
nestretli ste sa niekto z prerabkou elektriky pre VULCAN 2000 rocnik 2004? Odisiel mi stator. Nikde v EU sa neda kupit - jedine pre novsie rocniky 2005 a vyssie. Tam sice velkostou a poctom cievok uplne rovnaky stator, avsak je 6 pinovy a napaja sa na 2 jednokonektorove regulatory - rocnik 2004 na stat3 pinovy stator napojeny 1 dvojkonektorovy regulator.
Stator som sice dal previt ale vzhladom na situaciu vymena nemusi byt riesenim. Slabinou moze byt aj regulator, ktory sa samozrejme, rovnako ako stator, uz neda v EU kupit.

Docital som sa, ze elektrika VN2000 je vseobecny problem a mnoho ludi elektriku kompletne preraba - co je vzhladom na nedostupnost nahradnych a dielov a zle konstrukcne riesenie asi najlepsia cesta.
Nenasiel som vsak nikoho, kto by nieco take robil. Nepoznate niekto niekoho, kto vie prerobit VN na novsi stator a regulatori?

thx

Boro
Sekretár VROC SK
Dátum registrácie: 10. Februára 2016, 22:09
Mesto:: Trnava
Stroj:: VN 2000 Limited
Telefon:: +421905211248

Re: Vulcan stator/regulator

Príspevokod užívateľa Boro » 23. Apríla 2021, 18:14

Ahoj. Aby si dlhsie necakal na odpoved pokial to tu viaceri precitaju, osobne si myslim, ze tazko ti u nas z clubu v tejto veci pre VN2000 niekto poradi. Asi nik este namal takuto skusenost, ze by to vedel.
Skus sa pripadne opytat chlapov na ceskom fore, su tam tri dvojlitre, no netusim ci ti budu vediet takuto uz sofistikovanu vec poradit. Skus, za to nic nedas.
Drzim palce, vela stastia v oprave, aby si coskoro nasadol.
" na zdravie " sa da iba pit a jazdit

Boro
Sekretár VROC SK
Dátum registrácie: 10. Februára 2016, 22:09
Mesto:: Trnava
Stroj:: VN 2000 Limited
Telefon:: +421905211248

Príspevokod užívateľa Boro » 24. Apríla 2021, 09:05

Na motorkari.cz je nieco, podla popisu, by to mohlo byt asi co potrebujes.. skus si to pozriet, ako komplet na tu prerabku. Daj pripadne vediet, ako si to vyriesil..
Dobra rada nad zlato.. :geek:
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.
" na zdravie " sa da iba pit a jazdit

dilong
Záujemca
Dátum registrácie: 17. Januára 2020, 13:36
Mesto:: Kosice
Stroj:: Kawasaki Vulcan 2000 A1 (rok 2004)

Príspevokod užívateľa dilong » 25. Apríla 2021, 17:42

Boro napísal:Na motorkari.cz je nieco,

Velka vdaka ;) , pozriem na to.

Návrat na "Technika a vylepšenia"

Kto je prítomný

Užívatelia prezerajúci toto fórum: Žiadny pripojení užívatelia a 1 neregistrovaný